Strona Główna

Witamy!

Szkoła Wing Tsun Kung Fu w Rzeszowie zaprasza na treningi sztuk walki i samoobrony w chińskim systemie, zapoczątkowanym 300 lat temu w osławionym klasztorze Shaolin.

 

ZAPISY DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ TRWAJĄ!

  W celu zapisania się na darmowy trening próbny wyślij e-mail
podając swoje imię i nazwisko na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W odpowiedzi zwrotnej ustalimy datę treningu, na którym poćwiczysz w grupie początkującej oraz uzyskasz wszystkie dodatkowe informacje.
Zaproszeni są wszyscy w wieku od 12 do 70 lat, zarówno kobiety jak i mężczyźni, niezależnie od obecnej kondycji fizycznej.

Telefon kontaktowy: 505 525 697

motto

 

divider

Wing Tsun (wym. wing czun) to jedyny styl kung-fu wymyślony przez kobietę, znany na całym świecie dzięki takim osobom jak Ip Man, Leung Ting i Bruce Lee.

Wing Tsun wyróżnia się inteligentnym i praktycznym podejściem do walki, jednoczesnością obrony i ataku, oszczędnością wykonywanych ruchów oraz wykorzystaniem znajomości biomechaniki i anatomii ludzkiego ciała do pokonania potężniejszego od siebie przeciwnika.


Trenując sztuki walki:

  • nauczysz się skutecznej obrony zdrowia i życia, zarówno Twojego jak i Twoich najbliższych
  • wzmocnisz swoją kondycję fizyczną oraz odporność na zmęczenie i stres
  • poprawisz swój refleks, umiejętność kojarzenia, koordynację wzrokowo-ruchową
  • nabierzesz samodyscypliny, wytrwałości, opanowania oraz szacunku dla innych i dla samego siebie
  • poznasz nowych, ciekawych ludzi

 

Trening zajęcia2

 Fot. Seminarium Wing Tsun w Lublinie, czerwiec 2014 r.


divider

 

Treningi odbywają się w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie
ul. Hetmańska 38

wtorki 18:00 - 19:30
czwartki 18:00 - 19:30

Trenujemy nieustannie - również w ferie i wakacje!


 

avatar3

Zajęcia w rzeszowskiej sekcji prowadzi Si-Fu Robert Stachyra (3. stopień mistrzowski IWTA, E.E.W.T.O.), uczeń i asystent Si-Fu Jarosława Bucia (5. stopień mistrzowski IWTA, E.E.W.T.O.)

 

divider

3 loga

Nie jesteśmy samotną wyspą - nasza szkoła jest oficjalnie częścią Międzynarodowego Stowarzyszenia Wing Tsun (IWTA) z siedzibą w Hong Kongu i Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Wing Tsun (E.E.W.T.O.) z siedzibą na Węgrzech. Dzięki temu mamy zapewniony kontakt i patronat Mistrzów takich jak Si-Jo Leung Ting (bezpośredni uczeń GGM Ip Man-a) i Si-Kung Maday Norbert (przewodniczący E.E.W.T.O., 9. stopień mistrzowski IWTA), co gwarantuje wysoką jakość przekazywanej wiedzy.

   wing tsun kung fu

 

 

stopka2